TIS energy servant sensor

    محصولات TIS energy servant sensor
TIS energy servant sensor

ویژگی ها

  • Bus Energy Servant یک سنسور سقفی‌ست و دارای یک سنسور حرکتی PIR، سنسور روشنایی، خروجی رله، ورودی دیجیتال، سنسور دمایی، فرستنده مادون‌قرمز، و 32 کنترل‌گر منطقی و تایمر است که با عملکردی پیشرفته، قابلیتی بی‌نظیر به این دستگاه می‌دهد و موجب می‌شود تا 60% کاهش مصرف انرژی داشته باشیم. این درصد معادل 240 دلار در سال است.
  • Bus Energy Servant درصورتی‌که در یا پنجره‌ای به مدت 1 دقیقه باز باشد و یا اتاق بیش از 10 ساعت خالی باشد، تهویه را خاموش می‌کند. به‌علاوه اگر نور خورشید برای روشنایی اتاق کافی باشد، این سنسور به صورت خودکار چراغ‌ها را خاموش می‌کند.
  • این قطعه‌ی هوشمند کارکردی امنیتی نیز دارد، به این دلیل که حرکات و جابجایی در اتاق را شناسایی نموده، و خطر آتش‌سوزی را اعلام می‌کند.
توضیحات محصول

به‌منظور بهبود مدیریت انرژی و مصرف بهینه‌‌ی آن، ما برآنیم تا محصولاتی را طراحی کنیم که با حداقل میزان انرژی بهترین عملکرد هوشمند را داشته باشند. سنسور Bus Energy Servantبا عملکردی ده‌گانه، یکی دیگر از محصولات کمپانی TIS است که با به‌کارگیری تکنولوژی روز و تخصص کارشناسان خبره به زیبایی طراحی شده است.

Bus Energy Servant یک سنسور سقفی‌ست و دارای یک سنسور حرکتی PIR، سنسور روشنایی، خروجی رله، ورودی دیجیتال، سنسور دمایی، فرستنده مادون‌قرمز، و 32 کنترل‌گر منطقی و تایمر است که با عملکردی پیشرفته، قابلیتی بی‌نظیر به این دستگاه می‌دهد و موجب می‌شود تا 60% کاهش مصرف انرژی داشته باشیم. این درصد معادل 240 دلار در سال است.

ما این سنسور چگونه به مصرف انرژی کمک می‌کند؟

Bus Energy Servant درصورتی‌که در یا پنجره‌ای به مدت 1 دقیقه باز باشد و یا اتاق بیش از 10 ساعت خالی باشد، تهویه را خاموش می‌کند. به‌علاوه اگر نور خورشید برای روشنایی اتاق کافی باشد، این سنسور به صورت خودکار چراغ‌ها را خاموش می‌کند.

بعد از نصب، می‌توانید با استفاده از یک درگاه آن را به اینترنت وصل و سپس از طریق اپلیکیشن تلفن همراه TISکنترل کرد. حتا زمانی‌که در حال گذران تعطیلات در ساحل هستید، نیازی نیست نگران خانه‌تان باشید. همانطور که از خوردن نوشیدنی خنک‌تان لذت می‌برید، می‌توانید همه چیز را کنترل کنید.

همچنین با توجه به وجود یک فرستنده‌ی مادون‌قرمز، می‌توان از طریق دستگاه کنترل از راه دور نیز این راهکار هوشمند را مدیریت کرد. پس زمانی‌که به فکر اضافه کردن این سنسور به منزل‌تان بودید، می‌توانید یکی دیگر هم به افراد مسن خانواده هدیه بدهید. به‌علاوه برای آنکه خانه‌تان را به تئاتری دلچسب تبدیل کنید، نیازی نیست دکمه‌های زیادی را فشار دهید. با قابلیت‌ها و عملکرد بی‌‍نظیر سنسور Bus Energy Servantسناریوی دلخواهتان را در عرض چند ثانیه خلق کنید.

این قطعه‌ی هوشمند کارکردی امنیتی نیز دارد، به این دلیل که حرکات و جابجایی در اتاق را شناسایی نموده، و خطر آتش‌سوزی را اعلام می‌کند. همچنین با توجه به خروجی 12V این قطعه، سنسورهای دود/آتش و نشت آب و سایر مگنت‌های در و پنجره را می‌توان با آن کنترل. مثلأ اگر در یا پنجره‌ای باز باشد و یا جایی نشت آب وجود داشته باشد، این سنسور به شما اطلاع می‌دهد.

Bus Energy Servant قابلیت برنامه‌ریزی و همکاری با محصول صوتی آمازون یعنی الکسا را نیز دارد. این قابلیت برای افرادی که دچار اختلال در تحرک و شنوایی هستند از ارزش بالایی برخوردار است. این افتخار ماست که بتوانیم موقعیتی را فراهم کنیم که همه‌ی افراد از تکنولوژی هوشمند بهره ببرند.

این مجموعه که با قیمتی مناسب به مشتریان عزیز عرضه می‌گردد، به‌سادگی با سبک زندگی و طراحی داخلی شما هماهنگ شده و شما را با امکانات بی‌شمارش غافلگیر می‌کند.

مرکز دانلود