شیائومی از یک پنکه ایستاده هوشمند رونمایی کرد؛

نوشته شده در سه شنبه, 20 اردیبهشت 1401

پنکه هوشمند ایستاده شیائومی

کمپانی چینی شیائومی که علاوه بر گوشی‌های هوشمند، دستی هم در تولید لوازم خانگی دارد، به تازگی پنکه‌ای را به بازار عرضه کرده که MIJIA Smart DC Variable Frequency نام دارد و از قابلیت‌های هوشمند بهره می‌برد. این پنکه ایستاده هوشمند شیائومی 78 دلار قیمت دارد.

 

مشخصات پنکه هوشمند شیائومی

از مزایای این پنکه می‌توان به این مورد اشاره کرد که دستگاه قادر است ظرف 2 دقیقه کل هوای خانه را به گردش در بیاورد و این امر به واسطه حجم هوای بزرگ 29 متر مربع در دقیقه‌ای این محصول ممکن می‌شود. همچنین در کنار زاویه فوق عریض چرخش، این پنکه شامل ویژگی‌هایی مانند حسگر کنترل باد، رطوبت و دما نیز هست.

گفتنی است که سرعت هوای خروجی پنکه MIJIA Smart DC Variable Frequency به میزان 6.5 متر در ثانیه می‌رسد و همچنین مسافت انتقال جریان هوای آن تا 16 متر است که می‌تواند برای گردش هرچه بهتر هوا در خانه مفید باشد.

 

پنکه هوشمند شیائومی

عرضه پنکه توسط شیائومی

علاوه بر این موارد این پنکه شیائومی دارای یک حسگر داخلی Hall است که از چرخش 150 درجه‌ای افقی و 90 درجه‌ای عمودی روی یک محور دوگانه خودکار پشتیبانی می‌کند، همینطور چرخش چند زاویه‌ای آن مناطق بیشتری از محیط را تحت پوشش قرار می‌دهد و سر دستگاه پس از خاموش شدن وارد حالت استراحت می‌شود.

 

این محصول همچنین در کنار حسگرهای خود دارای حالت هوشمند و حالت خواب نیز هست و می‌تواند به شکل خودکار عملکرد و سرعت باد را بر اساس شرایط محیط داخل خانه تنظیم کند.

 

در نهایت پنکه MIJIA Smart DC Variable Frequency مانند سایر محصولات خانگی شیائومی می‌تواند به باقی لوازم خانگی این برند مانند دستگاه از بین‌برنده رطوبت، مرطوب‌کننده هوا، دستگاه‌های گرمایشی یا سرمایشی و غیره متصل شود. شما همچنین می‌توانید با استفاده از اپلیکیشن MIJIA به تنظیمات این محصول دسترسی داشته باشید.

 

منبع: https://dgto.ir/2l7-

back to top