شیرآبی که با حرکات دست کنترل می شود

نوشته شده در يكشنبه, 4 اردیبهشت 1401

شرکت مون (Moen) از جدیدترین شیر آب خود رونمایی کرده که بدون لمس می توان آن را کنترل کرد.

به نقل از انگجت، این شیر آب هوشمند مجهز به قابلیت «کنترل حرکت» است که به کاربران اجازه می دهد دما و میزان جریان آب را با کمک حرکات دست تنظیم کنند. همچنین استایل‌های مختلفی بر حسب سلیقه افراد ارائه شده است. حتی یک نسخه از شیر آب هوشمند بدون هیچ دسته‌ای نیز وجود دارد.

برای انتخاب آب داغ، گرم یا سرد کافی است فرد دستش را جلوی یک حسگر حرکت دهد. دماهای پیش فرض و برنامه حرکات دست را می توان در اپلیکیشن «مون اسمارت واتر» تنظیم کرد. شیرآب هوشمند دارای تمام ویژگی‌های نسخه قبلی از جمله قابلیت کنترل با دستیار صوتی گوگل و آمازون است. همچنین اپ این محصول قابلیت یکپارچه سازی با محصولات دیگر این شرکت را نیز دارد.

این محصول که پیش‌تر در نمایشگاه محصولات مصرفی الکترونیکی ۲۰۲۲ میلادی رونمایی شده است، کنترل آب را بهبود بخشیده و به بهینه‌سازی مصرف کمک می‌کند. شیر آب هوشمند Moen به شما کمک می‌کند تا بخشی از کارهای آشپزخانه را بدون نیاز به استفاده از دست، انجام دهید. برای مثال کافی است تا از آن بخواهید یک ظرف را پر از آب کند.

اگر می‌خواهید بطری کودک یا یک ظرف را پر از آب کنید، تنها کافی است به این شیر آب هوشمند بگویید که چه مقدار آب و با چه درجه حرارتی نیاز دارید. شما می‌توانید این شیر آب را کاملا شخصی‌سازی کرده و دستورات مختلفی را برای آن تعیین نمایید. برای مثال برای غذاهای مختلف برنامه ریزی کنید و این شیر آب به صورت خودکار و به دستور شما، مقدار آبی که به آن اعلام شده را با درجه حرارت دلخواه شما در ظرف می‌ریزد.

شرکت Moen که یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان شیرآلات در کشور آمریکا محسوب می‌شود، هنوز قیمت این محصول را اعلام نکرده است اما انتظار می‌رود که قیمت قابل توجهی در مقایسه با شیر آب‌های سنتی داشته باشد.

منبع: https://greensmartco.com

back to top